Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.

Sestdien, 15.janvārī, slēpošanas kalnā valdīs īpaša atmosfēra, jo visas dienas garumā kalna aktivitātes papildinās mūzika DJ pavadījumā, bet pēc saulrieta būs vērojami arī gaismas efekti. Bet par izsalkušajiem parūpēsies mobilā kafejnīca “Trīs sivēni Street Cafe”, kas piedāvās dažādus karstus ēdienus un dzērienus.

Atgādinām, ka slēpošanas kalna maksas pakalpojumi pieejami “zaļajā” drošības režīmā un tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Rezervācijas tuvākajām dienām pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv. Ja laikapstākļu dēļ kalna darbība tiks pārtraukta, tiks izsūtīti paziņojumi par rezervāciju atcelšanu.

Lai atrastos Piedzīvojumu parka teritorijā iepriekšēja rezervācija nav jāveic, bet jāievēro spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Slēpošanas kalns darba dienās būs atvērts plkst. 15.00-20.00, bet brīvdienās plkst. 12.00-20.00, taču atkarībā no pieprasījuma, darba laiks var tikt pagarināts līdz plkst. 22.00.

Lai jebkurā brīdī uzzinātu aktuālāko informāciju par kalna darbību, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv, kur uz kalna notiekošo var vērot arī caur web kameru. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai arī olimpiskā centra “Ventspils” un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sociālo tīklu kontos.

Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā!